Események

Egyesületünk számos programot szervez meg, az itt megtekinthető fotósorozatunk erről tanuskodik. Kérjük, nézze meg galériánkat, hogy bővebb képet kapjon az általunk végzett tevékenységről. Reméljük, hogy fotóink felkeltik érdeklődését!

Korábbi rendezvényeink

melyeken részt vettünk Vereb község Önkormányzatával:

Vereb Vitéz Nap

PROGRAMVÁLTOZÁS! Technikai okok miatt elmarad a Kassai Lovasíjász Iskola Nagy Törzs bemutatója. Honfoglaláskori emléknapunkra szeretettel várunk. Családias, baráti légkör. Misztrál és Chrome Rt. koncert, Kalász Mátéval és barátaival táncház, Így tedd rá! a gyerekeknek, mesterségbemutatók.

Végh János Zenei Nap

Szeretettel várjuk zenei napunkra. A belépés díjtalan. A maszk és a kézfertőtlenítő használata mindenkinek kötelező. Megértésüket köszönjük.

1%

Kedves Látogató! Kérjük, ajánld fel adód 1%-át egyesületünk számára, hogy még több jót tehessünk verebi közösségünkért! Segítségedet köszönjük. Adószámunk: 18206885-1-07

Verebi Esték 2016

Szeretettel Várunk és Hívunk Mindenkit 2016-ban is a Verebi Estékre! A programról az alábbi linken olvashat: Verebi Esték - 2016 A meghívó az alábbi linről tölthető le: verebi_estek_meghivo_2016.pdf (701789)

Adventi Jótékonysági Koncert

Kedves Látogató! Szeretettel hívjuk és várjuk Önt, Családját és Barátait, az Érdeklődőket 2015. december 13-án, 14 órai kezdettel a Verebi Római Katolikus Templomba! (Vereb, Vajda János út 1.) Meghívó5.pdf (5,5 MB)

Facebook és Google+

Kedves Látogató! Már megtalálja egyesületünket a Google+ oldalain és Facebook felületén is. https://plus.google.com/114542800822480308824/posts https://www.facebook.com/Vereb%C3%A9rt-Egyes%C3%BClet-406519246215010/info/?tab=page_info Kérjük keressen fel bennünket a közösségi térben...

Kérdések és észrevételek

Hogy tetszett Önnek weboldalunk? Megosztaná észrevételét a szolgáltatásainkkal kapcsolatban? Forduljon hozzánk bizalommal. Az Ön észrevételei segítenek abban, hogy folyamatosan fejlesszük szolgáltatásainkat, visszajelzéseket mindig szívesen fogadunk.