Egyesületünk célja a szabadidő kiteljesítése gazdag programkínálattal és rengeteg ismerkedési lehetőséggel. A hasonló érdeklődésű klubtagok társaságában Ön is hamar otthon érezheti magát. Programjaink célja a tevékenységünk folyamatos megerősítése és megszínesítése. Mindig szívesen veszünk új ötleteket, terveket a klubéletünkkel kapcsolatban, amellyel a csoportösszhangot elmélyítjük és célkitűzésünket kiemeljük. Egyesületünk már rengeteg eseményt megvalósított, melyre büszkén tekintünk vissza és ennek fényében tervezünk számos találkozót a jövőben is.

További információért, kérjük tekintse meg elérhetőségünket, illetőleg nézze meg szervezetünk rövid ismertetését céljainkról, feladatainkról és közhasznúságunkról.