Támogatóink:

NKA

Ha nyomon követnél bennünket a Facebook-on, akkor kérjük kattints a linkre!

Ha a Google+ felületén is szívesen olvasnál rólunk, akkor a következő linken elérsz minket: G+

VEREBI ESTÉK 2022

Szeretettel várjuk az érdeklődőket az újra induló ismeretterjesztő programjainkra! Felhívjuk figyelmüket, a veszélyhelyzet ideje alatt a hatályos rendelkezések az irányadók a közösségi színtér látogatók számára nyitva álló területen.

Angyalok hangján

Sajnálattal értesítünk minden érdeklődőt, hogy betegség miatt ELMARAD a koncert. Újabb Időpont: 2022. január 29. 15 óra

Vereb Vitéz Nap

PROGRAMVÁLTOZÁS! Technikai okok miatt elmarad a Kassai Lovasíjász Iskola Nagy Törzs bemutatója. Honfoglaláskori emléknapunkra szeretettel várunk. Családias, baráti légkör. Misztrál és Chrome Rt. koncert, Kalász Mátéval és barátaival táncház, Így tedd rá! a gyerekeknek, mesterségbemutatók.

Végh János Zenei Nap

Szeretettel várjuk zenei napunkra. A belépés díjtalan. A maszk és a kézfertőtlenítő használata mindenkinek kötelező. Megértésüket köszönjük.

1%

Kedves Látogató! Kérjük, ajánld fel adód 1%-át egyesületünk számára, hogy még több jót tehessünk verebi közösségünkért! Segítségedet köszönjük. Adószámunk: 18206885-1-07

Verebi Esték 2016

Szeretettel Várunk és Hívunk Mindenkit 2016-ban is a Verebi Estékre! A programról az alábbi linken olvashat: Verebi Esték - 2016 A meghívó az alábbi linről tölthető le: verebi_estek_meghivo_2016.pdf (701789)

Adventi Jótékonysági Koncert

Kedves Látogató! Szeretettel hívjuk és várjuk Önt, Családját és Barátait, az Érdeklődőket 2015. december 13-án, 14 órai kezdettel a Verebi Római Katolikus Templomba! (Vereb, Vajda János út 1.) Meghívó5.pdf (5,5 MB)

Facebook és Google+

Kedves Látogató! Már megtalálja egyesületünket a Google+ oldalain és Facebook felületén is. https://plus.google.com/114542800822480308824/posts https://www.facebook.com/Vereb%C3%A9rt-Egyes%C3%BClet-406519246215010/info/?tab=page_info Kérjük keressen fel bennünket a közösségi térben...

Kérdések és észrevételek

Hogy tetszett Önnek weboldalunk? Megosztaná észrevételét a szolgáltatásainkkal kapcsolatban? Forduljon hozzánk bizalommal. Az Ön észrevételei segítenek abban, hogy folyamatosan fejlesszük szolgáltatásainkat, visszajelzéseket mindig szívesen fogadunk.

Új regisztráció